Kotva
Bakaláři

 
 
Facebook

 
 
NNTB
 
 
EDUROAM

 
 

Lednový turnaj škol v dívčím fotbale

Vloženo: 29.1.2018 | Autor: michal.slama | Zobrazeno: 910x | Upraveno: 29.1.2018 | Upravil: michal.slama

V soboru 20. 1. 2018 se, díky 10 děvčatům z naší školy a jejich rodičům, naše škola zapojila do dívčího fotbalového turnaje škol z Prahy 6 a okolí, který pořádá FK Dukla Praha. Sešli jsme se v hale Riverside School v Praze 6, ve které přes zimu trénují i malé fotbalistky Dukly.

Úvod programu již tradičně patřil pořádné rozcvičce, kterou musí začít každý správný fotbalový trénink. Všechna děvčata se s chutí zapojila a za hlasitého hudebního doprovodu rozhýbala halu.

Bylo hezké vidět, s jakým nadšením se dívky pouštějí do hry, ač některé ještě nikdy fotbal nehrály.

Naše ZŠ Roztoky vytvořila dokonce dva týmy, které se umístily na 1. a 3. místě. Všechny hrály statečně a každá z dívek za svou snahu a bojovnost obdržela diplom. Za krásné sportovní výkony si zasloužily medaili a pár drobných dárků na památku. Nejúspěšnější týmy získaly krásný pohár.

Chtěly bychom poděkovat Magdaléně Sysalové, Elišce Bednářové, Anežce Hoškové, Alině Kartavceva, Alici Růžičkové, Evě Ilavské, Elle Konečné, Žofii Bumbálkové, Nikole Seifertové, Lucii Čepelové za skvělou reprezentaci naší ZŠ Roztoky a Emě Stanislavové, Lence Gajzlerové a Lucii Růžičkové, které bojovaly v barvách Dukly Praha.

Věřím, že se v hojném počtu sejdeme na dalším dívčím fotbalovém turnaji FK Dukly Praha.

  

Mgr. Monika Bromovská