Kotva
Bakaláři

 
 
Facebook

 
 

Školní náměstí žije!

Vloženo: 27.4.2021 | Zobrazeno: 265x

Máme za sebou opravdu netradiční školní rok. Nápad uspořádat tuto výstavu vznikl v době uzavření škol. Děti doma nejen čtou, píšou a počítají, ale i tvoří. Vznikají obrázky, koláže, prostorové objekty, básně a povídky. Zároveň vzhledem k současné situaci před námi vyvstává spousta otázek, a hlavně spousta zatím neuskutečnitelných přání: „Na co se těším? Co bychom rádi dělali? Co mi chybí?“

 

Bylo by jistě škoda, nepodělit se o to s ostatními.

 

Rádi bychom od pátku 14.5. do neděle 16.5. uspořádali výstavu nejen žákovských prací pod širým nebem na Školním náměstí. Chtěli bychom oslovit a přizvat také školky i širší veřejnost, ať již naše bývalé žáky, anebo rodiče, prarodiče, volnočasové subjekty působící v našem městě. Rádi bychom využili Školní náměstí nejen pro jeho polohu, ale i pro jeho samotný název.

 

V plánovaných dnech bychom zajistili na Školním náměstí šňůry mezi stromy i dostatek kolíčků. Práce je možné volně vystavit, pokud by se však někdo se svým dílem nechtěl rozloučit, musí si ho odpoledne či navečer odnést:).

 

Napnuli bychom prádelní šňůry a navěsili na ně své fotografie, obrázky, malby, vzkazy nebo básně a nechali je volně odnášet větrem ……..  

Mgr. Jitka Ramdanová, DiS.
Mgr. Marie Jelínková Ťupová
Bc. Pavlína Mudrochová
Mgr. Petra Fejfarová


Školní náměstí žije!