Kotva
Bakaláři

 
 
Facebook

 
 

Sbírka pro Stonožku

Vloženo: 10.1.2020 | Autor: david.cervinka | Zobrazeno: 141x | Zatím neupraveno

Milí spoluobčané,

obracíme se na vás s prosbou. Naše škola se připojila k charitativní sbírce pro Stonožku – hnutí na vlastních nohou. S tímto hnutím již několik let spolupracujeme, naše děti kreslí a vystavují obrázky, které pak pomáhají při charitativních akcích. Každoročně se také účastníme setkání škol a dětí z celé České republiky, které jsou do projektu zapojeni.

Prostřednictvím Armády ČR nyní hnutí spolupracuje se školou ve vesnici Kalifabougou v Mali, která je situovaná nedaleko armádního výcvikového střediska. Školu navštěvuje zhruba 400 dětí z okolních vesnic. 5. prosince 2019 čeští vojáci navštívili tuto školu a předali dětem jménem Stonožky školní potřeby. Největším problémem, se kterým škola bojuje, je právě nedostatek školních potřeb (sešity, tužky, kreslící potřeby a podobně).
Rozhodli jsme se reagovat na žádost českých vojáků a uskutečníme sbírku školních potřeb (prosíme jen nové): sešity, tužky, pastelky, fixy, omalovánky, bloky, pravítka, gumy, vodovky, tempery, štětce, nůžky, modelíny, jakékoliv kreslící potřeby a také malé plyšáky.

Pokud budete chtít přispět, školní potřeby můžete průběžně přinést od 16. 12. 2019 do 15. 1. 2020 do roztocké budovy od 7.30 - 15.30 hod na recepci školy, kontaktní osoba je p. učitelka Mgr. Jitka Ramdanová, do žalovské budovy od 7.30 - 14.00 p. učitelce Mgr. Monice Bromovské (1.patro). Jednorázová sbírka také proběhne 14. 1. 2020 od 15.30 ve vestibulu školy u recepce, a bude trvat až do 19 hodin. Předem vám všem děkujeme.

Velice všem děkujeme.
Běla Jensen, hnutí Na vlastních nohou Stonožka
Sbírka pro Stonožku