Olympiáda z anglického jazyka

Školní rok 2018/2019

Školní kolo

Letošní olympiáda z anglického jazyka se netradičně konala ve dvou termínech, protože sedmý ročník poslední lednový týden strávil na lyžařském kurzu. Nejprve 23.ledna 2019 změřilo své jazykové dovednosti osmnáct žáků  šestých a sedmých ročníků.

Z fotografie se na vás usmívá naše zástupkyně Mgr. Petra Červinková a mladší top trojice -  zleva vítěz Ondřej Vávra, druhý Viktor Kaderka a třetí Adam Černický.

Starší kategorie, žáci osmých a devátých ročníků, se soutěže zúčastnili ve středu 30. ledna 2019 v trochu menším počtu, a to jedenácti účastníků. Vítězná místa obsadila pro změnu samá děvčata. Nejlépe si vedla Anna Jursíková, dále Nikola Jansová a Karolina Zwinz.

Děkujeme všem zúčastněným za jejich znalosti a odvahu. Prvním dvěma z každé kategorie přejeme hodně štěstí do okresního kola, které se bude konat 20. února 2019 ve Dolních Břežanech.

Za vyučující anglického jazyka

Mgr. Marie  Bloudková

Okresní kolo

Termín: 20. února 2019 Dolní Břežany

V okresním kole olympiády z anglického jazyka v Dolních Břežanech nás v polovině února reprezentovali Ondřej Vávra, Viktor Kaderka, Anna Jursíková a Nikola Jansová. Ondřej Vávra získal krásné třetí místo z 23 zúčastněných a Nikola Jansová výborné čtvrté v konkurenci 26 dalších účastníků.
GRATULUJEME a přejeme další zajímavé zážitky s angličtinou.
Marie Bloudková

Školní rok 2017/2018

Školní kolo

Školní kolo olympiády z angličtiny se konalo 24. ledna 2018. Kategorie I. A (šesté a sedmé ročníky) se zúčastnilo 10 žáků.

1. místo získal Tadeáš Doksanský ze 7. C, 2. místo Anna Kubíčková ze 7. A, 3. místo – Valentina Řiháková a Nikola Šulcová – Seidlová, obě ze 7. B.
Kategorie II. A (osmé a deváté ročníky) se zúčastnilo 15 žáků

1. místo – Adam Turner z 9. A, 2. místo – Daniela Krásná z 9. A, 3. místo – Sabina Korbelová z 9. B.

V okresním kole v Dolních Břežanech se Adam Turner umístil na 4. místě, Daniela Krásná na 7. místě a Anna Kubíčková na 8. místě.