Kotva
Bakaláři

 
 
Rozvrhy
Rozvrhy hodin
Počítadlo návštěvnosti
Online:
4
Dnes:
53
Posledních 7 dní:
1956
Posledních 30 dní:
11592
Celkem:
351475

KNIŽNÍ BAZÁREK PODRUHÉ


Středa 21.listopadu byla ve škole věnovaná knihám s doprovodným programem. 2.ročník Knižního bazárku aneb Dejte knihám druhou šanci,  se vydařil.

Žáci i veřejnost, i když té bylo letos pomálu, si mohla vybírat knihy pro vlastní čtení nebo jako dárek svým nejbližším. Pestrá nabídka knih byla pro děti a mládež ????.

V doprovodném programu si mohli žáci poslechnout četbu pohádek od svých starších spolužáků a k tomu si vyrobili záložku do knihy.

Jak kniha vzniká, kdo je ilustrátor a co rozumíme pod pojmem literární žánry a nejen o tom bylo povídání Moje první kniha.

Se 4. a 5. ročníky si povídal pan vedoucí knihovny M.Špaček. Žáci se dozvěděli, co ho baví na knížkách, jak se dostal k povolání knihovníka, které knihy rád čte a proč.

Pohádka s vypravěčkou Valerií, byla O perníkové chaloupce, děti byly aktivně zapojeny do příběhu Jeníčka a Mařenky. Představení se zúčastnily předškoláci z MŠ Přemyslovská a MŠ Spěšného.

Krásnou loutkovou pohádku s vlastnoručně vyrobenými loutkami zahrála především žákům 1.tříd Petra Zwinz.

Snad se nám podařilo u některých dětí aktivovat vnitřní potřebu číst a bude mít  potěšení z četby, vždyť kniha je přítelem člověka.

Knižní bazárek II byl finančně podpořen Městem Roztoky. Děkujeme