Další školní rok je za námi. Děkuji všem žákům, rodičům, zaměstnancům školy i našemu zřizovateli, Městu Roztoky, za spolupráci, podporu a vše, co jsme během uplynulých měsíců společně zvládli.
Přeji Vám krásné, klidné a pohodové letní prázdniny plné odpočinku, radosti a nezapomenutelných zážitků. Ať si během léta všichni načerpáte dostatek sil do nového školního roku.
Těšíme se na Vás opět v září.
Za celé vedení školy
Mgr. Olga Janoušková





